fbpx

O mnie

autor Hanna Dmowska

Hanna Dmowska – o mnie

Hanna DmowskaHanna Dmowska

Przede wszystkim mama i żona

Jestem mamą dwójki wspaniałych maluchów – Julki (3,5 roku) i Jasia (10 miesięcy). To właśnie dzieci, choć czasem strasznie dają w kość;), są moją największą radością, miłością, szczęściem i inspiracją. Udane małżeństwo i szczęśliwa rodzina są dla mnie największą wartością.

Rozpoczynając przygodę z blogowaniem przebywam właśnie na urlopie rodzicielskim – stąd czas, chęć i pasja do pisania. Nie wiem, co z tego wyjdzie, to moje pierwsze kreatywne zajęcie od lat, przyznam jednak, że zawsze czułam uwierający niedosyt w tym obszarze.

W pracy – doradca podatkowy

Zawodowo jestem doradcą podatkowym i przez ostatnie lata, przed pojawieniem się dzieci, to głównie praca, szkolenia, zdobywanie nowych uprawnień wypełniały moje życie. Pracowałam dużo i ciężko, również w największych firmach doradczych i consultingowych w Polsce, w renomowanych kancelariach prawnych i dużych spółkach giełdowych. Narodziny moich maluchów, a szczególnie tego drugiego, były dla mnie największą motywacją, żeby trochę zwolnić. Cieszę się teraz urlopem rodzicielskim, mam czas dla siebie, męża i dzieci. A owocem moich rozmyślań nad tym, co chciałabym robić, gdybym mogła robić coś naprawdę tylko dla przyjemności, jest właśnie ten blog.

Kocham sport!

Prywatnie kocham sport, a w szczególności bieganie. Kiedyś wyczynowo uprawiałam siedmiobój lekkoatletyczny, karierę zakończyłam z kilkoma medalami z Mistrzostw Polski, a nawet przez kilka lat byłam halową rekordzistką Polski w tej dyscyplinie. Obecnie głównie biegam. Ale już wyłącznie amatorsko, dla przyjemności, czasem startując wraz z mężem w długodystansowych biegach ulicznych na 10 km. Bardzo często natomiast trenuję z dzieciakami – od kilku lat, kilka razy w tygodniu, przemierzam kilometry z wózkiem: z jednym lub z dwójką dzieci:). Postaram się zarazić Was moim sportowym stylem życia! Zaglądaj więc często do zakładki: “to be fit”:)

Z dziećmi spędzam czas aktywnie!

Uwielbiam aktywne życie. Z dziećmi prawie nigdy nie siedzę w domu. Można nas spotkać w różnych salach zabaw, w wesołych miasteczkach, na placach zabaw, w restauracjach przyjaznych dzieciom, na spacerach w parkach, w klubikach dla dzieci, w Teatrze Małego Widza albo na spotkaniach z przyjaciółmi. O naszych licznych doświadczeniach w tych obszarach będę pisać na blogu w zakładce “All for Kids”. Tam też znajdziecie liczne recenzje na temat sprawdzonych przeze mnie gadżetów i akcesoriów dla mam i dzieci.

Lubię dobrze wyglądać!:)

Lubię też fajnie wyglądać. Ale nie śledzę modowych trendów. W kategorii “to be pretty” znajdziesz m.in. moje codzienne (i czasem niecodzienne) stylizacje. Ale tylko to, co naprawdę noszę i w czym się dobrze czuję. Pojawią się też wpisy dotyczące urody i sprawdzonych kosmetyków.

Przemyślenia i trochę humoru;)

Zawsze interesowałam się psychologią rozwoju osobistego. Kiedyś pochłaniałam tony poradników. Teraz niestety mam bardzo mało czasu na czytanie, ale cały czas stosuję zdobytą wiedzę w praktyce. Jestem optymistką, kocham życie i staram się zawsze myśleć pozytywnie:). W zakładce „to be happy” będę zamieszczać swoje przemyślenia, ale czasem wrzucę też coś z humorem – pół żartem pół serio – moje autorskie teksty rymem pisane.

***

Jeszcze raz dziękuję, że jesteś i zapraszam do lektury mojego bloga!

Hania